Asmeninės šventės

Kiekviena diena yra šventė ir jums nereikia ieškoti ypatingos progos pabūti su artimaisiais. Šiluma, dėmesys, stilinga aplinka ir geras maistas visuomet nuteikia šventiškai. Mūsų komanda pasiruošusi sukurti Jūsų nuostabią šventę bet kokioje aplinkoje – ar tai būtų romantiška vakarienė namuose, draugų vakarėlis kiemo sode, vestuvės ar garbingas jubiliejus dvare – jums beliks atsipalaiduoti ir mėgautis puikiu maistu, harmoningai derančiu dekoru bei artimųjų dėmesiu.

Įmonių renginiai

Tikime, kad įmonės renginys pirmiausia turi atitikti jūsų įmonės misiją, viziją bei atspindėti deklaruojamas vertybes. Juk renginio metu kuriamas stilius bei pateikiamas maistas tiek pat svarbus,  kiek ir nepriekaištingai gulantis kostiumas! 365 EVENTUS komandoje dirbantys koordinatoriai, dekoratoriai, aptarnaujantis personalas bei virtuvės šefai turi ilgametę patirtį, todėl visada pateiksime novatoriškų idėjų jūsų renginio stiliui ir nepriekaištingai aptarnausime tiek nedidelius įmonių vakarėlius, Kalėdinius renginius tiek prabangias verslo vakarienes.

Socialiniai renginiai

Mūsų komanda prisideda prie įvairių socialinių renginių organizavimo. Apdovanojimai, lėšų rinkimo renginiai ir kiti socialiniai projektai neapsieina be kokybiško maisto ir profesionalaus aptarnavimo. Bendradarbiaudami su renginių organizatoriais visoje Lietuvoje kiekvienam renginiui parenkame labiausiai jo tikslų atpindintą meniu bei vaišių pateikimą: stilizuotą derertų ar užkandžių barą, BBQ vakarėlį, svečių akivaizdoje ruošiamas vaišes (ang. Food stations) ar šventinę vakarienę su pilnu aptarnavimu.

Renginiai

Begalės įvairių švenčių mus lydi visą gyvenimą. O šventės – tai jūsų galimybės sukurti nepamirštamas emocijas sau ir kitiems. 365 EVENTUS komanda aptarnauja įvairaus pobūdžio šventes – nuo romantiškų pasimatymų, draugų vakarėlių, iki įmonių jubiliejų ar aukščiausio lygio GALA vakarienių.