Canapė

Vieno kąsnio malonumas jūsų šventėms. Mūsų virtuvės šefų sukurti vieno kąsnio užkandžiai pateikiami ant skrudintos duonelės, grakščiose stiklinaitėse, šaukštuose ar itin kokybiškuose vienkartiniuose induose. Neretai šie užkandžiai atspindi metų laiką ir yra ruošiami su tam sezonui būdingomis gėrybėmis: uogomis, vaisiais, grybais ar daržovėmis. Visus užkandžius pateikiame originaliai ir elegantiškai taip dar labiau sustiprindami renginio idėją, stilių ir nuotaiką.

Šventinė vakarienė/pietūs

3-4-5 patiekalų vakarienė ar šventiniai pietūs su puikiai parinktu meniu ir patiekalų skonines savybes sustiprinančiais gėrimais tinka bet kokio tipo šventei. Mūsų virtuvės šefai ruošia įvairių pasaulio virtuvių, sezoninius, teminius, stilizuotus ar šventės idėjų papildančius individualius meniu, derančius tiek prie šventės tikslo, tiek prie aplinkos.

Pikniko patiekalai

Jeigu norite kiekvieną šventės akimirką praleisti gryname ore, siūlome puikius pikniko patiekalus: sumuštiniai, salotos, suktinukai, užkandiniai ir saldūs pyragai, desertai bus paruošti ir pristatyti į jūsų šventės vietą taip, kad jums beliks tik mėgautis. Pageidaujantiems galime sukurti ir BBQ lounge – tai atskira erdvė Jūsų šventėje arba iki smulkmenų apgalvotas BBQ lounge vakarėlis. Galėsite mėgautis čia pat virtuvės šefo ant griliaus čirškinamais kepsniais, pailsėti ant patogių sėdmaišių bei pasimėgauti dieviškais skoniais ir kvapais.

Desertai

Mūsų ruošiamų desertų, tortų, pyragų ir kitų gardumynų asortimente tiek tradiciniai Tiramisu, Panna cotta, Cannoli, tiek ir mūsų virtuvės meistrų sukurti kreminiai desertai Mikko, sezoninėmis uogomis kvepiančios tartaletės, rankų darbo keksiukai, morengai. Šiandienos šventėse įprastus tortus vis dažniau pakeičia stilizuoti desertų stalai. Toks stalas – puikus šventinio vakaro akcentas, sustiprinantis šventės idėjų, nuotaikų bei kuriamų emocijų. Be to, svečiai iš didelės desertų įvairovės gali išsirinkti savo mėgstamiausius, būtent jiems patinkančius saldėsius.

Gėrimai

Mėgstamo gėrimo stiklas rankoje – neatsiejama šventinio pokalbio dalis. Puikiai parinkti gėrimai ar profesionalių barmenų ruošiami kokteiliai atskleidžia šventės nuotaiką, idėjų ir pateikiamų patiekalų skonines savybes.

Meniu

Esame įsitikinę, kad šventės organizavime ypatingas dėmesys turi būti skiriamas maistui. Kokybė ir estetinis pateikimas turi derėti ne tik prie užsakovų pageidavimų, tačiau ir prie šventės vietos, stiliaus, idėjos. Turėdami didelę patirtį, mūsų virtuvės meistrai kuria įvairią virtuvių meniu, kuriame dera tai, kas įdomu ir novatoriška, ir tai, kas laiko patikrinta bei pamėgta.