Paslaugos

Planavimas

Mūsų patirtis asmeninių švenčių bei verslo renginių organizavime leidžia ne tik užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, tačiau ir būti naudingais pasidalinant geraisiais kontaktais. Būsime jūsų draugais ir pagalbininkais kiekviename žingsnyje, kad jūsų šventė būtų nepriekaištinga. 

Šventės stiliaus sukūrimas

Šventės nuotaiką sukuria daugybė detalių, profesionalų rankomis sujungtų į harmoningą visumą. Galime pasirūpinti visos šventės dekoru, pradedant pakvietimu ir baigiant stalų serviruote bei stilingais floristiniais sprendimais. Taip pat galime dekoruoti atskiras šventės saleles – įkurti stilingą desertų barą, BBQ lounge zoną, stilizuotą užkandžių ar viskio barą.

Maistas + gėrimai

Mūsų kulinarai ruošia įvairių pasaulio virtuvių patiekalus, pagardindami juos tam metui būdingomis sezoninėmis gėrybėmis. Ypač rūpinamės patiekalų kokybe, todėl net išvažiuojamuosiuose pobūviuose patiekiame aukščiausio lygio vaišes. Prie sudaryto meniu derantiems alkoholiniams gėrimams parinkti pasitelkiame profesionalus: vynų ar kitų gėrimų žinovus.

Individualus meniu

Kiekviena šventė, kaip ir jos užsakovas, yra unikalus. Kiekvienu atveju meniu deriname prie renginio stiliaus, tikslo, dydA?io ir netgi vietos. Kas tinka patiekti klasikiniu stiliumi puoštoje dvaro menėje, tikrai netiks jaukiam vakarėliui kiemo sode.

Profesionalus aptarnavimas

Mūsų komandoje dirba ilgametę patirtį turintys kulinarai, renginių koordinatoriai, padavėjai, barmenai, kurie nepriekaištingai aptarnaus net ir aukščiausio lygio renginį.

Pristatymas

Netradicinės šventės vietos – malonus iššūkis mūsų komandai. Vaišes ir visą reikalingą inventorių laiku pristatysime į jūsų pasirinktą vietą ir pilnai paruošime vietą jūsų renginiui.

Stilizuoti desertų barai

Tradicinių šventinių tortų alternatyva – stilizuotas desertų baras, kuris gali atspindėti mėgstamą spalvą, kino filmą, knygą ar net aprangos stilių. Neretai desertų stalas tampa ypatingu šventės akcentu, ar net foto vieta. O kodėl desertų stalo nepadovanojus jauniesiems, kolegei ar draugei?

Modernūs užkandžių barai

Modernus ir stilingas užkandžių pateikimas – mūsų komandos vizitinė kortelė. Renginių, konferencijų, pristatymų metu stilizuotai pateikiami gardūs užkandžiai papildo renginio idėją, temą ir tampa puikiu renginio akcentu.

BBQ

BBQ vakarėlis jūsų šventės erdvėje ar jūsų kieme su profesionaliu virtuvės šefu. Jūsų svečiai galės mėgautis čia pat ant griliaus čirškinamais kepsniais ir pailsėti ant patogių sėdmaišių ar lounge stiliaus baldų.