TRUE STORY #1: Baby shower vakarėlis “The little man is on the way”

Paskelbta: 2016-04-07

Stilius, tai ne madingi drabužiai, must-have rankinės ar prabangūs automobiliai. Stilingas gyvenimas prasideda nuo kasrytinio kavos puodelio, draugiškos šypsenos mėgstamoje kepyklėlėje ar pasivaikščiojimo basomis ką tik lietaus nupraustomis senamiesčio gatvėmis. Stilius – tai gebėjimas išlaisvinti savo vidinį “aš” ir kiekvieną akimirką mėgautis gyvenimu. Švęsti gyvenimą! O ar gali būti geresnė proga švęsti gyvenimą, nei būsimo kūdikio laukimas? Baby shower vakarėlis būtent apie tai, kaip subūrus artimus draugus, pasitelkus išmonę ir patyrusią komandą, surengti nepamirštamą šventę sau ir kitiems. Kartais pakanka tik mažo padrąsinimo ar įkvėpimo, todėl dalinamės jaunos veiklios mamos Sandros stilingo baby shower vakarėlio organizavimo detalėmis bei nuotraukomis. 

Vakarėlio temos galvosūkiai

Vakarėlio temos pasirinkimas būsimai mamytei gali tapti smagiu ir nerūpestingu pažaidimu prieš svarbųjį gyvenimo įvykį. Temoje ji gali pabandyti „užkoduoti“ būsimo kūdikio gebėjimus ir pomėgius ar tiesiog perteikti savo savijautą. Juk pagrindiniams šventės tikslams įgyvendinti, svarbiausia, tinkamai parinkti šventės temą, vietą ir dekoruoti aplinką taikliomis ir smagiomis detalėmis bei aksesuarais, kurie pralinksmintų svečius ir pačią būsimąją mamytę. Sandra, pradėjusi planuoti šventę ir ieškoti informacijos bei įkvepiančių nuotraukų suprato, kad nenori tradicinės temos, kurioje, laukiantis berniuko, dominuoja žydri balionai, žydros servetėlės ir visos kitos dekoro detalės nuspalvinamos žydra spalva. Mama nusprendė, kad tema turi atspindėti į pasaulį ateinantį „rimtą vyruką“ bei jų su vyru mėgstamą gyvenimo būdą – gamtą, laisvę, natūralumą, keliones bei nuotykius. Sugalvojusi šventės idėją ir temą kodiniu pavadinimu „The Little Man is On the Way“, devintą mėnesį besilaukianti moteris visus organizacinius klausimus nusprendė patikėti “365 EVENTUS” komandai.  

2016-03-04-Eventus-BabyShower-003_WEB

Stilizuotos vaišės

Mūsų įsitikinimu, maisto paskirtis tokioje šventėje – ne pasisotinti, bet užkąsti. Svarbiau, kad užkandžiai sklandžiai įsilietų į šventės stilių padėdami perteikti jos idėją. Raktas gali būti spalva ar paruošimo būdas, pateikimas, o gal net tam tikros šalies virtuvės mini patiekalai. Ruošdami užkandžių ir gėrimų meniu vakarėliui „The Little Man is On the Way“, orientavomės į spalvą (oranžinė, tamsiai ruda), į „kelioninį“, linksmą, šiek tiek kūdikišką, šiek tiek vyrišką užkandžių stilių. Kadangi svečiai rinkosi po darbo dienos, neapsiribojome tik saldžiais užkandžiais: pradžioje patiekėme lengvus mini kišus (prancūziškus pyragėlius su daržovėmis ir grybais). Svečiai ragavo prancūziško šokolado kremo ganache, maskarponės kremo su šokoladinio biskvito trupiniais ir šaltalankių (spalva!) uogiene, naminių spurgų, pasiflorų kremo su tapijokos perlais, gitaros, sūpynių-arkliuko ir pieno buteliuko formų dekoruotų rankų darbo sausainių. Tokioje šventėje užkandžių pateikimas – ne mažiau svarbu ir linksma: virtos grietinėlės kremą pateikėme mini pieno ąsotėliuose, vaisių salotas – stilizuotose konservų skardinėse, atsigėrimui – morkų sultys (spalva!) stikliniuose buteliukuose puoštuose vardine vakarėlio etikete. 

2016-03-04-Eventus-BabyShower-048_WEB

2016-03-04-Eventus-BabyShower-029_WEB

2016-03-04-Eventus-BabyShower-028_WEB

2016-03-04-Eventus-BabyShower-063_WEB

2016-03-04-Eventus-BabyShower-026_WEB

2016-03-04-Eventus-BabyShower-027_WEB

Netikėti dekoro sprendimai

Šventės užkandžių bei desertų stalą užsakovės pageidavimu dekoravome itin „vyriškai“: ant stalo dominavo stiklo vazos pripildytos akmenimis ir sukulentais, aplinkoje – daug žalumos, “įsikūrurios” metolo spintoje, benzinu dar kvepiantis motociklas „Harley Davidson“, odinis kelioninis lagaminas, personalizuota vakarėlio etiketė ant sienos ir linksmų spalvų šviečianti burbulų girlianda. Odiniai šventės kvietimai taip pat atitiko vakarėlio kontekstą, o padėkos dovanėlėse – kūdikio marškinėlių formos trapūs sausainėliai pateikti oda perrištose dėžutėse. 

2016-03-04-Eventus-BabyShower-021_WEB

2016-03-04-Eventus-BabyShower-066_WEB

2016-03-04-Eventus-BabyShower-065_WEB

Šventės veiklos scenarijus

Sandrai norėjosi turėti kuo daugiau šventės prisiminimų, nes atskiros nėštukės fotosesijos ji daryti neplanavo, taigi viso vakarėlio metu vyko stilizuota fotosesija, įtraukusi visus svečius! Žinodami, kaip sudėtinga būsimam mažyliui parinkti tinkamą vardą, paprašėme svečių padėti ir pasiūlyti savo vardus – favoritus, kuriuos jie surašė ant rėmelyje įrėmintų kūdikio smėlinukų. Šie rėmeliai bus pirmasis mažylio kambario aksesuaras bei smagios šventės prisiminimas. Stengdamiesi padėti būsimiems tėveliams, svečiai šeimos knygoje dalinosi patirtimis ir patarimais, atsakinėjo į būsimai mamai kylančius klausimus, ir besimėgaudami išskirtinėmis stilingomis vaišėmis bei ypatinga aplinka gerai leido laiką.

2016-03-04-Eventus-BabyShower-013_WEB

CELEBRATE IN STYLE!

Jūsų, 365 Eventus

 

Nuotraukos: 365 Eventus